Столова вода «Шаянка»: корисні властивості мінеральної води «Шаянка»

Опис

«Шаянка» - мінеральна вода, наповнена природною енергією карпатських гір, дарує бадьорість та сили на цілий день. Мінеральна вода «Шаянка» - це столова вода преміум класу, яка є однією із кращих мінеральних вод Закарпаття. Корисні властивості мінеральної води «Шаянка» сприяють омолодженню організму та уповільнюють процеси старіння.

Мінеральна вода «Шаянка» видобувається у курортному регіоні Закарпаття, неподалік від санаторію «Шаян», де і здійснюється розлив мінеральної води, завдяки чому «Шаянка» зберегла природну структуру та збалансований склад мінералів.

Властивості мінеральної води «Шаянка» унікальні, адже до її складу входять магній, кальцій, калій, натрій та кремнієва кислота, що благотворно впливає на організм людини. Кремній є найголовнішим елементом молодості та краси, він сприяє омолодженню організму та уповільнює процеси старіння.

«Шаянка» володіє, крім усього іншого, приємним м'яким смаком, що обумовлено помірним рівнем мінералізації 0,2-0,6 г/л. Залежно від насиченості вуглекислим газом розрізняють сильногазовану, слабогазовану та негазовану мінеральну воду «Шаянка», яка розливається у ПЕТ пляшки 6 л, 1,5 л, 0,5 л та скляні пляшки 0,5 л.

Хімічні властивості

Хімічні властивості столової мінеральної води «Шаянка»

СкладКонцентрація іонів мг/дм3Вплив на організм
Гідрокарбонати НСО3- 100-250 Покращують процес травлення, регулюють функції шлунково-кишкового тракту
Хлориди CI- <50 Регулюють окисно-відновний баланс і водно-сольовий обмін в організмі, необхідні для утворення шлункового соку
Сульфати SO42- <100 Забезпечують нормальний синтез інсуліну, структуру і функцію сполучної тканини, збереження нормальної структури суглобних поверхонь, очищують печінку, прискорюють процес травлення, впливають на ріст нігтів та волосся
Кальцій Ca2+ 20-100 Зміцнює кістки та зуби, поліпшує згортання крові, має протизапальну і антигістамінну дію
Магній Mg2+ <30 Активізує обмін речовин, зміцнює м'язову тканину, захищає нервову систему, протидіє інфаркту міокарда
Натрий + Калий Na++K+ 10-100 Важливі елементи у воднево-сольовому обміні організму, беруть участь у регулюванні нервової та м'язової діяльності, регулюють кров'яний тиск
Специфічні компоненти:
Кремнієва кислота H2SiO3 14-20 мг/дм3 Кремній уповільнює процеси старіння та покращує обмін речовин, призводить до гальмування порушення моторики кишечника.

Мінералізація: 0,2 – 0,6 г/л.

Лікувальні властивості

Мінеральна вода «Шаянка» володіє низьким рівнем мінералізації 0,2-0,6 г/л, що дозволяє регулярно вживати її для зміцнення здоров'я та поліпшення самопочуття. «Шаянка» містить збалансований комплекс корисних мінералів, які позитивно впливають на організм людини.

Одним із таких елементів є кремній, який у достатніх кількостях в організмі людини сприяє засвоєнню більше 70 життєво важливих мікроелементів, таких як кальцій, натрій, фтор, цинк та ін.

Кремній ефективно бореться із бактеріями, осаджує важкі метали, нейтралізує радіонукліди та хлор. Також кремній зміцнює імунну систему, сприяє біосинтезу колагену, особливо необхідний для сполучної тканини та корисний для шкіри, нігтів та волосся. Кремній є головним елементом краси і здоров'я.

Кремнієва вода «Шаянка» сприяє нормалізації обміну речовин, поліпшенню травлення та нормалізації ваги.

Регулярне вживання столової води «Шаянка» виводить токсини та очищає організм, запобігає передчасному старінню і сприяє омолодженню організму.

Скористайтеся сторінками контакти та зворотній зв`язок.